Blog

Cover Image

Jak rolety i żaluzje wpływają na klimat pomieszczeń?

Osłony okienne montowane są w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, firmach oraz budynkach użyteczności publicznej. Trudno byłoby sobie poradzić pomieszczenia bez rolet i żaluzji. Można powiedzieć z całym przekonaniem, że są niezastąpione. Zresztą lepszych osłon okiennych do tej pory nie wynaleziono.

Więcej

Cover Image

Jak zabezpieczyć domek na działce przed insektami?

Wiosna i lato to pory roku, które zachęcają do spędzania wolnego czasu na działce, czy też w domkach letniskowych. Ciepłe wieczory, długie dnie to okazja do zorganizowania spotkań z przyjaciółmi. Jednak jest coś, co przeszkadza w pełni delektować się czasem spędzonym blisko natury – insekty. Dziś podpowiemy wam, jak zabezpieczyć domek na działce przed insektami? Jak ochronić okna? Jakie systemy sprawdzą się w drzwiach?

Więcej

Cover Image

Dlaczego rolety dzień-noc zyskują na popularności?

Rolety to często wybierane rozwiązanie zarówno w domach, jak i powierzchniach biurowych. Coraz większą popularność zyskują rolety dzień – noc, które stanowią niezwykle funkcjonale rozwiązanie. Nie tylko pozwalają zachować prywatność i chronić się przed wzrokiem sąsiadów, ale również są doskonałym elementem ozdobnym wnętrza, który potrafi całkowicie odmienić wygląd okien.

Więcej